Technológie

Naša spoločnosť sa vo výrobných postupoch sústreďuje na výber najkvalitnejších svetových technológií vo výrobe svetelnej a nesvetelnej reklamy.

Na všetkých produktoch je použitý tradičný i moderný materiál od dodávateľov s dlhou tradíciou na trhu, ktorý spĺňa nielen estetické požiadavky klienta, ale je i plne funkčný a praktický.

Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady.

 

STOLÁRSKA VÝROBA

V rámci komplexnej ponuky sortimentu prvkov na podporu predaja pre našich zákazníkov pracujeme aj s drevom. Okrem jedinečných displejov, stojanov, zásobníkov na tovar, ponúkame aj kompletné zariadenie obchodných prevádzok a to od grafického návrhu, cez rozloženie segmentov predajne, až po kompletnú výrobu a realizáciu zariadenia predajne na kľúč. V rámci našich služieb zabezpečíme klientom aj montáž.

V našej stolárskej dielni vyrábame drevené prvky a celý nábytok na mieru. V sortimente môžete nájsť interiérové zariadenia prevádzok, nábytok do showroomov, prezentačné stánky, vstavané skrine, stoly, komody a iné. Pri realizáciách používame:

  • LDTD – laminátová drevotriesková doska
  • fóliované MDF,
  • dyhované DTD a MDF,
  • vysokolesklé lamináty.

Strojové vybavenie stolárskej dielne:

FORMÁTOVACIA PÍLA – delí veľkoplošný materiál a vykonáva rovný rez a rez pod uhlom.

AUTOMATICKÁ OLEPOVAČKA – s reťazovým podávacím systémom, ktorý aplikuje hrany na rovné drevené dielce, nanáša lepidlo, vytvára zarovnávané orezávanie, stieranie hrán a leštenie.

KOLÍKOVAČKA – vŕta otvory do nábytkových dielcov veľkoplošného materiálu, alebo iných materiálov na báze dreva, plastov, a pod.

SPODNÁ FRÉZA – pri frézovaní sa používajú pohybové vodiace šablóny na frézovanie  rovných dielcov, ale aj kriviek.

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace