Sídlo firmy

ROSS s.r.o.
Hollého 205 / 52
015 01 Rajec
Slovenská republika

Tel.: +421 41 542 21 09
Fax: +421 41 542 24 04
E-mail: ross@ross.sk

IČO: 31560385
DIČ: 2020443161
IČDPH: SK2020443161

Bankovné spojenie

Číslo účtu: 30 33 22 07 59 / 0200
Banka: Všeobecná úverová banka, a.s.
IBAN: SK4502000000003033220759
SWIFT: SUBASKBX

Kancelária Žilina

ROSS s.r.o.
Jánošíkova ul. 8494
010 01 Žilina

Česká republika

ROSS CZ s.r.o.
Husinecká 19
130 00 Praha 3
+421 777 649 495

Obchodné oddelenie

Balga Roman
+421 907 832 849
rbalga@ross.sk

Gavlák Miloš
+421 905 440 461
mgavlak@ross.sk

Paňáková Lucia
+421 905 594 006
lpanakova@ross.sk

Pekara Michal
+421 907 832 760
mpekara@ross.sk

Hucík Pavol
+421 918 975 508
phucik@ross.sk

Langa Ján
+421 905 727 732
jlanga@ross.sk

Zadňan Martin
+421 908 930 017
mzadnan@ross.sk

Ondro Radovan
+421 907 822 331
oradovan@ross.sk

Krištofíková Zuzana
+421 907 883 901
zkristofikova@ross.sk

Česká republika

Paulíny Martin
+420 608 370 770
mpauliny@ross.sk
Rybár Adrián
+420 777 649 495
arybar@ross.sk

Zahraničie

Smith Wayne
+421 908 945 685
smith@ross.sk

Marketing

Kavcová Soňa
+421 908 930 007
skavcova@ross.sk

Expedícia

Skladovanie tovaru, vykladanie, nakladanie. Vystavovanie dodacích listov a potrebných dokumentov, týkajúcich sa prepravy.

Ligas Tomáš
+421 907 950 168
tligas@ross.sk

Pracovná doba
6:00 – 14:30

ROSS s.r.o.
Hollého 205 / 52
015 01 Rajec
Slovenská republika

Laser

Šeliga Jozef
+421 908 927 935
jseliga@ross.sk

Pracovná doba:
6:00 – 14:30

ROSS s.r.o.
M. R. Štefánika 71
areál bývalej PCHZ
010 01 Žilina

Máte na nás otázku?

ross@ross.sk

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec
ROSS, s.r.o.
Jánošíková ul. 8494
010 01 Žilina