O nás

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom. Tieto produkty spĺňajú najvyššie požiadavky užívateľov a pomáhajú zvýšiť predaj koncovému zákazníkovi. Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bannery a bigboardy, tabule a štíty, A-stojany, prezentačné stolíky, regály, stojany a zásobníky, POP produkty a špeciálne projekty.

Ocenenia a certifikáty

Ocenenie EcoVadis za udržateľnosť 

EcoVadis hodnotí celosvetovo viac ako 65-tisíc spoločností v oblasti CSR. Nezávislé hodnotenie monitoruje činnosti spoločností týkajúce sa životného prostredia, etiky, pracovných a ľudských práv či udržateľného zadávania verejných zákaziek.

 

 

Slovak Business Superbrands Award 2020 a 2021

Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti po druhýkrát cenu Slovak Business Superbrands Award. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Zobraziť ocenenie

Systém riadenia kvality ISO 9001:2015

Vo februári 2002 bola naša spoločnosť ROSS certifikovaná pre Systém manažérstva kvality ISO 9001:2000 spoločnosťou SGS International Services EESV. V rokoch 2005, 2008 a 2011, 2014, 2017 sme potvrdili kvalitu systému recertifikačným auditom.

Základné prínosy implementácie tohto systému:

  • skvalitnenie riadenia všetkých procesov vo firme
  • trvalé zlepšovanie spoločnosti, jej výrobkov a služieb
  • orientácia na zákazníka a jeho požiadavky
  • spoľahlivosť, dôveryhodnosť, kvalita

Zobraziť certifikát

Systém environmentálneho manažérstva ISO 14001:2015

Spoločnosť Ross s.r.o. úspešne zavŕšila proces implementácie environmentálneho manažérstva. Od 14. apríla 2004 sme držiteľmi certifikátu Systému environmentálneho manažérstva ISO 14001.  Popri tvorbe dizajnu, kvalitnej produkcie a komplexnom servise pre našich zákazníkov je pre nás dôležitá aj starostlivosť o životné prostredie, ako neoddeliteľná súčasť všetkých aktivít našej spoločnosti.

Zobraziť certifikát

Environmentálna politika Ross

Pečať stability

V hodnotiacom a informačnom systéme Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a. s. bola naša spoločnosť ROSS úspešne ohodnotená ako stabilný podnik a získala Pečať stability.

Zobraziť certifikát

Pečať prosperity

V predikčnej metóde finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a.s. bola naša spoločnosť ROSS vyhodnotená ako prosperujúci podnik a získala Pečať prosperity.

Zobraziť certifikát

Udržateľnosť

Naše hodnotenie v sekcii rizík, ako sú riziká týkajúce sa  životného prostredia, pracovných a ľudských práv, etiky a udržateľného zadávania verejných zákaziek hodnotí spoločnosť Ecovadis.

Ocenenia zo súťaží

Pravidelne sa zúčastňujeme reklamných veľtrhov a súťaží. Naše úsilie a precíznosť v tvorení originálnych produktov získali nasledovné ocenenia:

Zlatá koruna, POPAI awards, Duhový paprsek

Zoznam ocenení

Zlatá koruna 2005

Duhový paprsek 2007

Duhový paprsek 2009

POPAI 2008

POPAI 2009

POPAI 2010

POPAI 2013

POPAI 2014

POPAI 2017

POPAI 2017

Ministerstvo Hospodárstva 2011

Člen POPAI

Od roku 2010 sme členom POPAI, svetovej reklamnej asociácie.

Zobraziť certifikát

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace