Technológie

Naša spoločnosť sa vo výrobných postupoch sústreďuje na výber najkvalitnejších svetových technológií vo výrobe svetelnej a nesvetelnej reklamy.

Na všetkých produktoch je použitý tradičný i moderný materiál od dodávateľov s dlhou tradíciou na trhu, ktorý spĺňa nielen estetické požiadavky klienta, ale je i plne funkčný a praktický.

Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady.

 

Spracovanie kartónov

Kongsberg V rezací stôl

Kongsberg V rezací stôl, ktorý ponúka trvanlivé, spoľahlivé, presné a jednoduché použitie. Rezací stôl Kongsberg V je vybavený s FLEXIHead, ktorý ponúka veľmi presné a výkonné rezanie na všetky pružné a tenké materiály, ako je papier, skladací kartón, vinyl, textil a ďalšie.

Technológia FLEXIHead

Výkonný systém pre zapamätanie nastavovaných pracovných pokynov šetrí čas medzi pracovnými miestami. Náradie nevyžaduje žiadne nastavenie a optimálne run parametre sú spojené z rôznych materiálových druhov.

Nástrojová hlava – laserové ukazovátko zaručuje rýchlu a presnú registráciu.

Kamera spracováva obrazové súbory prostredníctvom i-Cut Vision Pre softvér, ktorý počíta informácie o polohe pre rezanie a následne poháňa rezné hlavy.

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace