Technológie

Naša spoločnosť sa vo výrobných postupoch sústreďuje na výber najkvalitnejších svetových technológií vo výrobe svetelnej a nesvetelnej reklamy.

Na všetkých produktoch je použitý tradičný i moderný materiál od dodávateľov s dlhou tradíciou na trhu, ktorý spĺňa nielen estetické požiadavky klienta, ale je i plne funkčný a praktický.

Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady.

 

Automatický ohýbač písmen ALB-02 COMBO 160

Spoločnosť Ross prichádza s ďalšou novou technológiou, pre vyššiu rýchlosť a presnosť ohýbania písmen. Ohýbač písmen ALB-02 COMBO 160 ponúka dva systémy ohýbania, vďaka dvom vymeniteľným hlavám. Hlava valca môže ohýbať zakrivené profily, ako sú DFT, TGP, RGP a Super Letters. Systém patting presne ohýba ploché prúžky z nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Výhodou tohto stroja sú dva rezacie systémy, jeden je Cutter, používaný na rezanie a drážkovanie AL pásov a plochý nôž používaný na rezanie AL pásov.

 

Vlastnosti ALB-02 COMBO 160

  • Ohýba vysoko kvalitné ploché, hladké, nerezové, pozinkované oceľové, hliníkové, medené a bronzové pásy
  • Inovatívna kombinácia dvoch systémov ohýbania v jednom zariadení
  • Inovatívne použitie dvoch rezných systémov: hliníková profilová rezačka a plochý nôž z nehrdzavejúcej ocele
  • Možnosť ohýbania nového profilového systému Super Letters s odliatkom zo živice

 

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace