Technológie

Naša spoločnosť sa vo výrobných postupoch sústreďuje na výber najkvalitnejších svetových technológií vo výrobe svetelnej a nesvetelnej reklamy.

Na všetkých produktoch je použitý tradičný i moderný materiál od dodávateľov s dlhou tradíciou na trhu, ktorý spĺňa nielen estetické požiadavky klienta, ale je i plne funkčný a praktický.

Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady.

 

Robotické zváranie

V rámci modernizácie zámočníckej dielne sme doplnili strojové vybavenie o robotizované zváracie pracovisko otc od spoločnosti ROBOTEC. Je to novodobý systém vysoko-rýchlostného zvárania, ktorý umožňuje zváranie s prvotriednou kvalitou a veľmi nízkym rozstrekom.

 

Zvárací stroj je plne programovateľný. Zváračka je riadená prostredníctvom digitálneho rozhrania, ktoré je určené priamo pre daný typ zváracieho robota a daný typ zvarencov.

Zvárací robot je umiestnený medzi dvojicu jednoosích polohovateľov, na ktorých robot striedavo zvára. Robot dokáže zvárať aj väčšie dielce, ktoré sú dopredu pospájané, alebo ktoré sa priamo vkladajú do upínacích prípravkov pracoviska.

Tento model robotizovaného zváracieho pracoviska je určený pre rôznorodú malosériovú a veľkosériovú výrobu zvarencov.

Technologické vlastnosti:

  • zváranie metódami MIG/MAG a TIG
  • oblúkové zváranie
  • oblúkový senzor FD-AR – vyhľadávací laserový senzor pre automatické vyhľadanie zvarovej medzery
  • Programovací software OTC FD-ST – softvér pre naprogramovanie dráh a parametrov zváracieho procesu
  • Laserový čiarový senzor FD-QF – vyhľadávací laserový senzor s možnosťou prepínania zváracích parametrov podľa zistenej zvarovej medzery
  • Odsávanie splodín

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace