Odporúčania pre aplikáciu magnetických fólií

Magnetická fólia je atraktívny nosič reklamy a vizuálnej informácie. Reklama z nej zhotovená je ľahko odstrániteľná a nespôsobuje poškodenie podkladu, čo je obvyklý problém bežných samolepiacich fólií. Môže slúžiť ako forma krátkodobej zmeny súkromného automobilu na firemný. Magnetická priľnavosť záleží ako na hrúbke materiálu, tak na vrstve laku kovových častí, na ktoré prikladáme fóliu. Povrch, na ktorý budeme prikladať magnetickú fóliu, rovnako ako povrch magnetickej fólie, nesmie byť vlhký ani špinavý. Fólia by nemala byť používaná na povrchy mnohokrát lakované. Pred priložením by mala mať fólia izbovú teplotu, čo zaistí jej dokonalú elastickosť.

Menší význam má teplota povrchu. Fóliu prikladáme postupne, dotlačujúc postupne povrch. Pri sťahovaní ju stiahnuť naraz, nenaťahovať. Kovový povrch musí byť hladký, bez prelisov, alebo chromovaných častí. Medzi dotýkajúcimi sa vrstvami sa usadzuje vlhkosť.

Doporučujeme fóliu aspoň 1x týždenne stiahnuť a utrieť do sucha. Pre čistenie používať teplú vodu s malým množstvom mydla alebo roztoku na riad. Pre zabezpečenie pred zničením v čase uskladnenia sa doporučuje voľne zrolovať na priemer nie menší ako 10cm s magnetickou stranou do stredu. Zrolovaná fólia nesmie byť lámaná, vystavená tlaku. Pri prechovávaní na plocho nenechávať na fólií žiadne predmety.

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace