Chcete zvýšiť predaj? V Rosse máme návod, ako na to!

Zviditeľnite svoj biznis a prilákajte viac zákazníkov! Navrhneme a vytvorím Vám reklamu na mieru s jedinečným dizajnom! 27 rokov skúseností hovorí za nás! Naším zákazníkom zabezpečujeme personalizované riešenia v oblasti výroby svetelnej reklamy a instore solutions s komplexnou ponukou služieb od grafického návrhu, vývoja, výroby, montáže až po dlhoročný servis.

Vzhľadom na širokú škálu výrobných aktivít je Ross v rámci priemyslu akýsi hybrid. Je to dané hlavne požiadavkami zákazníkov, pre ktorých reklamu produkujeme. Katalóg produktov je len na inšpiráciu. Našim zákazníkom ponúkame jedinečné a ich kultúre brandu prispôsobené riešenia, ktoré spájajú rôznorodé materiály v kompaktný a dizajnovo atraktívny celok. Naše produkty spĺňajú najvyššie požiadavky užívateľov a pomáhajú zvýšiť predaj koncovému zákazníkovi. Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bannery a bigboardy, tabule a štíty, A-stojany, prezentačné stolíky, regály, stojany a zásobníky, POP produkty a špeciálne projekty. Je úplne jedno, či ide o malú svetelnú výstrč, alebo obrovskú svetelnú reklamu. Široké portfólio našich ponúkaných služieb, zabezpečuje vysoký zákaznícky komfort – grafický návrh, prototyp, produkcia aj montáž, od jednej spoločnosti, bez zložitého vybavovania.

Disponujeme rozsiahlou výrobnou kapacitou. Pri výrobe využívame špičkové technológie spracovania kovov, plastov, dreva a vysokokvalitné certifikované materiály od dodávateľov s dlhoročnou tradíciou na trhu. Využívame technológiami ako sieťotlač, vákuové lisovanie, laserové rezanie, frézovanie a iné. Najnovším prírastkom do nášho technologického parku je robotizované zváracie pracovisko a zariadenie stolárskej dielne. Vďaka tomu, že technologicko-výrobný park našej spoločnosti umožňuje spracovanie a výrobu požadovaných reklamných produktov komplexne, kvalita rastie a nezvyšujú sa žiadne ďalšie náklady. Naša spoločnosť vyrába pre lokálne firmy aj veľké svetové a európske mená. Odpoveď na otázku prečo si Heineken, Plzeňský Prazdroj, alebo Philip Morris vybrali malú lokálnu firmu je jednoznačná: od konkurencie sa odlišujeme cenou, nadčasovosťou dizajnu, komplexnosťou služieb a servisom. Liehovary, pivovary, ako aj tabakové spoločnosti sú jedným z najväčších objednávateľov reklamných pútačov. Zhruba 85 percent tržieb tvoria väčšie – sériové zákazky. Ostatok sú menšie jednorazové projekty.

Medzinárodné projekty

Jeden zo špecifických medzinárodných projektov v halách Rossu je napríklad pohyblivá kaviareň v tvare obrovskej šálky kávy. Predajný stánok – dizajnová kaviareň Julius Meinl je aj po niekoľkých rokoch, počas ktorých kaviarne dodávame do rôznych kútov sveta atraktívny produkt podporujúci vnímanie a prezentáciu značky. Takéto kaviarne fungujú napríklad v Miláne, Jordánsku, Dubaji či Číne.

 

Pravidelne sa zúčastňujeme reklamných veľtrhov a súťaží. Naše úsilie a precíznosť v tvorení originálnych produktov získavajú každoročne ocenenia prestížnych medzinárodných asociácií, ako napríklad:, POPAI awards, Dúhový paprsek, či Zlatá koruna. V hodnotiacom systéme Národného informačného strediska Slovenskej republiky, a. s. bola naša spoločnosť ROSS ohodnotená ako stabilný a prosperujúci podnik o čom svedčia hlavne priaznivé čísla.

Firemní vývojári neustále pracujú aj na inovatívnych projektoch, ktoré môžu neskôr využiť pri nových zákazkách. Nemôžeme si dovoliť stagnovať, aj keď Ross už má stabilnú klientelu. Stále pracujeme na tom, aby sme čo najkomplexnejšie pokrývali Vaše požiadavky vo vysokej kvalite a v primeraných nákladoch.

Máte záujem o spoluprácu?

ross@ross.sk

Filozofiou našej spoločnosti je poskytnúť klientom produkty na podporu predaja a svetelnú reklamu s jedinečným dizajnom.

KONTAKTY >>
ROSS, s.r.o.
Hollého 205/52
015 01 Rajec


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace