Predstavujeme Vám inšpiratívnu novinku – potlač kuchynskej zásteny, ktorú je možné realizovať u nás v Rosse na digitálnej tlačiarni Durst. Vytvorte si kuchyňu s originálnym a jedinečným dizajnom vďaka zástene, ktorá bude dominovať vašej kuchyni.

Digitálna tlač – technológia flatbed

Tlač na materiál nám umožňuje digitálna tlačiareň Durst Rho P10 200. Je to moderné zariadenie, ktoré využíva flatbed technológiu na fotorealistickú kvalitu potlače materiálu s rýchlosťou tlače až 175 m2/hod. To v praxi znamená, že môžete tlačiť na akýkoľvek materiál – sklo, drevo či keramiku, ktorý je hladký a rovný.

Potlač priamo na materiál ponúka bezkonkurenčnú kvalitu v ostrosti, vernosti a životnosti farieb. Vďaka UV lampám sú farby okamžite suché, nelepia sa a pre dokonalosť sa natlačený materiál (drevo) potiahne laminom pre vyššiu ochranu tlače i pre krajší efekt a lesk.

Systémom tlače na materiál je UV tlač Durst Quadro Array P10, atramentová kvapka na 10 picolitrov spolu s atramentom Rigid Premium produkuje trvácne a žiarivé farby a vďaka maximálnej ostrosti tlače sú vynikajúco čitateľné i malé texty. Pracovné rozmery pre tlačený materiál sú až 205 cm na šírku, 8 metrov na dĺžku a až do hrúbky 4 cm. Na potlač materiálu sa používajú farby najvyššej kvality, certifikované a zdravotne nezávadné.

Digitálnu tlač využívame pri tlači našich reklám, ale tlačiareň s technológiou flatbed má aj ďalšie priemyselné využitie. Používa sa napríklad na potlač dreva, skla, keramiky, tapiet, kartónov či bannerov.

Výhody potlačenej zásteny:

 

  • Jedinečný dizajn – kuchyňu môžete mať originálnu vďaka vašim obrázkom, alebo fotkám
  • Vysoká kvalita –odolná digitálna tlač na dosku z kaleného skla prípadne na hliníkovú dosku je odolná aj pri vysokých teplotách
  • Jednoduchá inštalácia – montáž je jednoduchá a zvládne ju aj vy doma
  • Jednoduché čistenie – povrch zásteny sa ľahko umýva. Nevyžaduje si špeciálne čistiace prostriedky ani ošetrenia

 

Ak máte záujem o originálnu kuchynskú zástenu, neváhajte nás kontaktovať: ross@ross.sk.